Hakkımızda

BMS BETON MAKİNE SERVİS LTD. ŞTİ.

İş makineleri sektöründe, 20 yılı aşkın tecrübesiyle, satış, kiralama, yedek parça ve satış sonrası servis hizmetleriyle faaliyet gösteren BMS, iş makineleri üretiminde dünyanın lider markalarından biri olan ve Güney Kore’nin en büyük beton pompası üreticisi Everdigm firmasının da Türkiye’deki tek yetkili mümessilidir.

BMS; temsilciliğini yaptığı markaların satış ve satış sonrası servis hizmetleri ile yedek parça tedarikinin yanı sıra, kiralama hizmetleri (Good Rental), ikinci el satış (Second New) ve iş makinesi tamiri ve revizyonu gibi konularla ilgili müşterilerinin tüm ihtiyaçlarına cevap vermektedir. Satış ve satış sonrası hizmetlerin bir bütün olduğu anlayışını prensip edinen ve tam bir müşteri memnuniyeti sağlama anlayışı ile hareket eden BMS, inşaat, madencilik, endüstri, çelik, seramik, ağaç sanayii, enerji gibi farklı sektörlerdeki müşterilerine, İstanbul Merkez Ofisi, İzmir Şubesi ve tüm Türkiye'ye yayılmış satış ekibi ve yetkili servisleri ile ayrıcalıklı hizmetler sunmaktadır.
İş makineleri sektöründe dünyanın en hızlı büyüyen 3. ülkesi ünvanına sahip Türkiye'de, müşterilerine ihtiyaç duydukları orjinal, kaliteli, güvenli ve ekonomik, Everdigm, Putzmeister, Betonstar, Schwing, Junjin, Sany, Sermac, Reich ve Cifa gibi dünyaca ünlü markaların yedek parçalarını 20 yıllık uzmanlığı ile temin etmektedir.

Everdigm Beton Pompası Yedek Parçaları

Sayılı beton pompası imalatçıları arasında yer alan Everdigm, beton pompası, beton pompası yedek parçaları ve beton pompası ekipmanları açısından inşaat sektöründe hatırı sayılır ve tercih sebebi olan liderleri arasında bulunmaktadır. 1994 yılından günümüze, kaliteli hizmetler sunma ve müşterisini ön planda tutma prensibiyle hareket etmektedir. Yapım ve inşaat, yıkım, madencilik ve kurtarma alanlarında da adından sıkça söz ettirmekte ve çeşitli hizmetler sağlamaktadır.

Beton pompası ve yedek parçaları imalatının büyük önem kazandığı günümüzde, inşaat sektörüne yukarıya yönelik ivme kazandıran ve betonun altın günlerini yaşattıran yenilikler, Everdigm sayesinde hayat bulmaktadır. Dünya piyasasını, inşaat sektörünün gereksinimlerini ve müşteri taleplerini güncel olarak takip etmekte, üretim konusunda bilgi birikimini ve deneyimlerini her geçtiğimiz gün çoğaltarak, arttırmaktadır.

Gerçek müşteri memnuniyetini gerçekleştirme amaçlı hizmet veren Everdigm, beton pompası, mobil beton pompaları, sabit pompalar, hidrolik kırıcı ve eziciler, beton pompa ekipmanları ve yedek parçaları şeklinde birçok ürünü bünyesinde barındırmaktadır. Talep edilen ve kullanılacak yere ve sahaya göre, en küçük çaptan en büyük çapa kadar her türlü araç ve ekipmanı sağlayabilmektedir. Özel ve küçük ölçekli projelerden, büyük ve endüstriyel olanlara kadar her türlü sahaya hizmet etmekte ve müşterisine yüksek performanslı ürünler sağlama konusunda garanti vererek, piyasada ve inşaat sektörü çerçevesinde büyük başarılar elde etmektedir.

Firmanın, beton pompası, beton pompası ekipmanları ve beton pompası yedek parçaları ürün kategorisini de sürekli arttırdığı fark edilmektedir. Bu yüksek kaliteli ürünler ve artış hızındaki durumda, dünya piyasasını ve gelen talepleri yakından takip ederek izlediği yolun payı büyüktür. İnşaat işlerinden yıkım çalışmalarına, madencilikten yangın kurtarma alanlarına kadar içinde bulunduğu her başarılı iş; müşteri talebini doğru bir şekilde alması, teknolojiyi yakından takip etmesi ve kaliteden ödün vermeden üretimini gerçekleştirmeye odaklanmasıyla alakalıdır.

Putzmeister Beton Pompası Yedek Parçaları

Her daim teknolojik, güvenilir ve yüksek kalite ürünlerin peşinde olan inşaat sektörü, beton bazlı uygulamalar, beton pompaları ve ekipmanları ile yedek parçalar açısından, hatırı sayılır bir arayışın içine girmektedir. Bu kaliteli ve yüksek performanslı ürün arayışı çerçevesinde önemli oranda tercih edilmekte olan Putzmeister, beton pompası, beton pompası yedek parçaları ve beton pompa ekipmanları açısından geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. 1958 yılı itibari ile müşterisine hizmet vermeye başlayan şirket, kendi güç ve birikimiyle gelişerek bugüne gelmiş ve hala piyasadaki yerini korumaktadır. Stuttgart merkezli bir firma olmasına karşın, geniş ürün yelpazesi ve ürün kalitesiyle ve teknolojiden edindiği güç ile tüm dünya tarafından bilinmekte ve hizmetini her yere götürmektedir.

Şirket, çeşitli alanlarda farklı ürünler üretip, faaliyetler göstermekte olsa da en büyük oranda, beton pompaları ve bunlara ait yedek parçalar ve elemanlar doğrultusunda kitlelere ulaşmaktadır. Vermiş olduğu hizmetleri, dünden bugüne gelen, güvenli ve doğrudan hizmet anlayışı ve kalite prensibiyle harmanlamakta ve müşteri memnuniyetini ön safhada tutmaktadır. Firmanın vermiş olduğu çok çeşitli ve kapsamlı hizmetlerin arasında, yedek parça imalatı da gelmektedir. Orijinal olarak üretime soktuğu yedek parçalar ve bunlara dayalı satış sonrası hizmet ile, onarım ve kaliteli ürün anlayışını da güvence altında tutmaktadır. Her zaman orijinal üretim olan parça kullanımına destek vermekte ve tüketiciyi bu yönde bilinçlendirmeye çalışarak, makinelerin performans ve verimli çalışma sürelerini arttırmaya yönelik girişimlerde bulunmaktadır.

Beton pompası, yedek parçaları ve ekipmanları uzmanlığı ile inşaat sektörüne katkı sağlayarak yoluna devam etmekte olan Putzmeister, bunun dışında; beton dağıtım yapan sistemler, sabit ve mobil pompalar, dökme bomları ve aksesuarlar, endüstriyel teknoloji, sıva makineleri, madencilik, enerji istasyonları ve buna benzer daha birçok alanda kaliteli hizmetlerini sürdürmektedir. Günümüzde sıklıkla kullanılan beton malzemeleri, araçları ve bunların temin edilebilmesini göz önüne alırsak, her daim müşterisini önemseyen, hizmetleri ve servis ağları ile, müşteri memnuniyetini ilk planda tutan bir firma olması, kendisini başarıya götüren etkenlerin başında gelmektedir.

Schwing Beton Pompası Yedek Parçaları

İnşaat sektörünün her zaman yeniliklere açık olduğu, yeni firmalarla güç kazandığı ve her geçen gün keşfedilen yeni teknolojik buluşlarla yolunda seyrettiği yadsınamaz bir gerçektir. Piyasadaki güçlü ve öncü devler arasında bulunan Schwing de inşaat sektörü ile baş başa gittiği teknolojik üretimler doğrultusunda, sektörel büyümesine hızla devam etmektedir. Beton pompası, beton pompası yedek parçaları ve ekipmanları kapsamında, fazlasıyla deneyim ve bilgi sahibi olan şirket, Alman bazlı bir şirketler grubuna aittir ve dünyanın dört bir yanına hizmet vermektedir. Üstün kalitesi, ürünlerinde sağladığı orijinallik garantisi ve yıllara dayalı tecrübesiyle tercih edilmekte olan firma, müşterisine adeta başarının anahtarını sunmayı hedeflemektedir.

Beton pompası, yedek parçaları ve ekipmanları bir piyasa olarak düşünecek olursak, firma tam anlamıyla bu piyasanın atar damarlarından biridir. Yüksek kalite ve kullanıcıya dost, performanslı ürünler ve yedek parçalar sunarak, müşterinin yüksek kalite beton üretmesini sağlayan bu firma, aynı zamanda kullanıcıya kolaylık sağlamakta ve iş yükünü hafifletmektedir. Beton pompası üretmekle kalmayıp, her türlü yedek parça ve beton pompa ekipmanları hizmeti de vermektedir. Çeşitli ve zorlu inşaat alanları açısından üretip kullanıma sunduğu farklı ürünler de bulunmaktadır. Bunların arasında, yine beton pompaları, sabit pompalar, mobil pompalar, kamyon bazlı karıştırıcılar bulunmaktadır. Betonu istenilen şekillerde ve içeriklerde üretimini sağlayan ve kullanıma sunan bu araçlar, inşaat sektörü için büyük önem taşımakta ve tercih sebebi olmaktadır. Firmanın, bunlar dışında, beton geri dönüştürücüleriyle de adından söz ettirdiği bilinmektedir. Böylece, geri dönüşüm yaparak hem maddi yük azalmakta hem de çevre koruma kriterleri düşünülmeye teşvik edilmektedir.

Beton pompası, yedek parçaları ve beton pompalama ekipmanları doğrultusunda, her zaman kaliteli ve yüksek performans temelli ürünler sunan ve teknik destek veren bu büyük firma, inşaat alanında müşterileri tarafından tercih edilmeye devam edilmektedir. Her türlü beton pompası ve yedek parçalarını bünyesinden bulundurarak, geniş bir ürün yelpazesine sahip olmakla birlikte, bunu geliştirmeye de her geçen gün devam etmekte ve satış öncesiyle sonrası müşteri memnuniyeti sağlamaktadır.

Junjin Beton Pompası Yedek Parçaları

Junjin beton pompaları 80 ülkede, büyük inşaat alanlarında çalışmaktadır. Junjin müşterileri, Junjin teknolojisinin gelecekte daha da başarılı olacağına inanmaktadırlar. Yüksek kalite ve kullanıcıya dost, performanslı ürünler ve yedek parçalar sunarak, müşterinin yüksek kalite beton üretmesini sağlayan bu firma, aynı zamanda kullanıcıya kolaylık sağlamakta ve iş yükünü hafifletmektedir. Beton pompası üretmekle kalmayıp, her türlü yedek parça ve beton pompa ekipmanları hizmeti de vermektedir.

Çeşitli ve zorlu inşaat alanları açısından üretip kullanıma sunduğu farklı ürünler de bulunmaktadır. Bunların arasında, yine beton pompaları, sabit pompalar, mobil pompalar, kamyon bazlı karıştırıcılar bulunmaktadır. Betonu istenilen şekillerde ve içeriklerde üretimini sağlayan ve kullanıma sunan bu araçlar, inşaat sektörü için büyük önem taşımakta ve tercih sebebi olmaktadır. Firmanın, bunlar dışında, beton geri dönüştürücüleriyle de adından söz ettirdiği bilinmektedir. Böylece, geri dönüşüm yaparak hem maddi yük azalmakta hem de çevre koruma kriterleri düşünülmeye teşvik edilmektedir. Junjin, yakın zamanda Kore'nin tartışmasız "bir" numaralı beton pompası üreticisi konumundan daha da ileri giderek "Dünya Lideri" konumuna yükselmeyi hedeflemektedir.

Cifa Beton Pompası Yedek Parçaları

Cifa beton pompaları, yedek parça ve aksamları İtalya'da üretilmektedir. Avrupa Standartlarına uygunluğu CE Belgesi* (Conformity of European) ile belgelenmiştir. CE Belgesi olan ve CE işareti taşıyan bir ürün temel gerekler olarak tanımlanan ve insan sağlığı, can ve mal güvenliği, hayvan ve bitki yaşam ve sağlığı, çevre ve tüketicinin korunması açısından asgari güvenlik koşullarına sahip olduğunu gösteren bir işarettir. Cifa Beton pompaları standart olarak 1000 çalışma saati ya da 1 yıl garanti kapsamı altındadır. Cifa, boom aksamı için ekstra 48 ay (4 yıl) daha garanti vermektedir. Böylelikle boom aksamı 5 yıl garantili olarak müşterilere sunulmaktadır.

Cifa beton pompalarında sektöründe dünya lideri olan ekipmanlar ve aksesuarlar kullanılmaktadır. Kablosuz kumanda konusunda HBC Hetronic ile teslim edilen Cifa’lar en son teknolojiyi yakından takip etmektedir. 45 metrelik ve 52 metrelik beton pompalarında ise, hem yakıtta cimrilik sağlayan hem de operatörlere ve pompanın güvenliğini sağlayan K-Tronic (Akıllı Denge Sistemi) bulunmaktadır. Karbon teknolojisini ilk kez bir beton pompasında kullanan Cifa, böylece dünyanın 4 dingilli kamyon üstüne koyulabilen en hafif pompasını üretmiştir.

Sany Beton Pompası Yedek Parçaları

2001 yılında Almanya'da kurulan Sany, çeşitli alanlarda farklı ürünler üretip, faaliyetler göstermekte olsa da en büyük oranda, beton pompaları ve bunlara ait yedek parçalar ve elemanlar doğrultusunda kitlelere ulaşmaktadır. Vermiş olduğu hizmetleri, dünden bugüne gelen, güvenli ve doğrudan hizmet anlayışı ve kalite prensibiyle harmanlamakta ve müşteri memnuniyetini ön safhada tutmaktadır.

Firmanın vermiş olduğu çok çeşitli ve kapsamlı hizmetlerin arasında, yedek parça imalatı da gelmektedir. Orijinal olarak üretime soktuğu yedek parçalar ve bunlara dayalı satış sonrası hizmet ile, onarım ve kaliteli ürün anlayışını da güvence altında tutmaktadır. Her zaman orijinal üretim parça kullanımına destek vermekte ve tüketiciyi bu yönde bilinçlendirmeye çalışarak, makinelerin performans ve verimli çalışma sürelerini arttırmaya yönelik girişimlerde bulunmaktadır.

Sermac Beton Pompası Yedek Parçaları

1989 yılından beri İtalya'da faaliyet gösteren Sermac, kaliteli hizmetler sunma ve müşterisini ön planda tutma prensibiyle hareket etmektedir.

Dünya piyasasını, inşaat sektörünün gereksinimlerini ve müşteri taleplerini güncel olarak takip etmekte, üretim konusundaki 30 yılı aşkın bilgi birikimini ve deneyimlerini her geçtiğimiz gün çoğaltarak, arttırmaktadır.

Open chat